DENİZ AKKAYA İLK DEFA "KANALDAN KOVULDU" İDDİALARINA CEVAP VERDİ 

Canlı yayında Seyhan Aristokrat dargın olduğu meşhur manken Deniz Akkaya’yı aradı ve yayına telefon bağlanan Deniz Akkaya'da Asilzade ile husumetlerin bittiğini, zaten bu kavganın sebebinin Selin Ciğerci yüzünden başladığını ve dün akşam barıştıklarını, hakkındaki kovulma iddialarının bilinçli olarak yayıldığını söyleyerek sözlerine ‘’Seyhancığım Nihat Doğan‘ın davetli olduğunda bana yolladığın Allah’ın selamını normalde almamam muhtemel yok, Ben sana Selin Ciğerci ile kavgamızda senin onun tarafında hareket etmendi. Sen neler olduğundan haberdar olmadan duygusal davranarak, beni dinlememenden dolayı sana kızgındım, bu yüzden selamını almadım. Keza da Nihat’a da Seyhan Soylu’dan diğer moderatör bulamadınız mı? demem tekrar sana kızgın olmamdandı. Yahut bugün itiraf etmeliyim fakat fazla daha popüler ve gündemde olan bir programa imza attın. Al Sana Haber programını ilk kez sen edinmek üzere bütün ekibini tebrik ederim.‘’ diyerek devam etti.

DENİZ AKKAYA CANLI YAYINDA KONUŞTU (VİDEO)

Seyhan Aristokrat'nun “Peki Söylemezsem Olmaz programından kovuldun mu? Yoksa sen mi programdan ayrıldın? Ya Da soruyu şöyle sorayım Arto geliyormuş programdan Seren Serengil ısrar etmiş Arto olacak diye hangi sebepten yollar ayrıldı? Biz senden dinlemek isteriz.” sorusu üstüne Deniz Akkaya “Yapımcım kanal yönetimine diyor fakat net bir şekilde pazartesi günü Deniz gelmeyecek. Zaten pazartesi yayına gitmedim. Eğer paralı bir reklam alınıyorsa orada oturan yorumculardan biri olarak benimde haberim olması gerekiyordu. Birinci hafta Seren Serengil başka bir güzellik merkezi olan bir hanımı çıkardı. Her hafta bu yeniden edince, kimse kusura bakmasın da benim anlaşmam gereği bu sponsor girdisinden hesaplı temennim var. Anlaşamam da bu yöndeydi. Yahut ben çılgın miyim adil olunsa neden bırakayım? Seren 'Her hafta yok arkadaşım, ikinci hafta çıkar arkadaşım...'

Ve dayanamayıp Cuma gününden 'Ben pazartesi gelmiyorum' dedim. Benim kimsenin kazancında gözüm yok fakat daima bana olursa bir yere gelince insanı da rahatsız eder.

Bende rahatsız olup "Benim getirdiğim sponsor Sevim Alan hanımın mahsul markası. Bayan belirtilmiş bir aidat ödüyor. Sponsor kadına 'Programın içine diğer bir alımlılık ürünü veya markası alınmayacak' dedik aldık. Seren de her hafta diğer bir çekicilik merkezinin sahibi Emsal Doğan’ı ekrana çıkartırsa bende tavrımı koyarım. Kimse kusura bakmasın. Söylemezsen Olmaz'dan kovulmadım. Ben ayrıldım.‘’ yanıtını verdi. 

DENİZ AKKAYA: "SEREN SERENGİL HERŞEYİ GÜLBEN ERGEN’E BAĞLIYOR"

Seyhan Aristokrat, Deniz Akkaya’ya “Sana Seren Serengil göre mobing uygulandı mı? Çünkü Deniz Arto’nun programa geleceği konuşuluyor. Seren Serengil’le de problem yaşadığın konuşuluyor” sorusu üzerine Akkaya “Kimseyle bir sorunum değil. Lakin adaletsizlik var. bir de herşeyin Gülben Ergen’e bağlanmasından da sıkıldım." dedi.

Seyhan Asilzade'nun “Kadını işinden ettin” sorusu üstüne program konuğu Sevim Alan ise “Asla! Benim bir markam var. Onunla çoğu Tv programlarına sponsor oluyorum. Bana o programda söyledikleri şuydu anlaşma süresi baştan başa hiçbir alımlılık merkezi konuk olmayacak... Biz kendileriyle "Bunun Dışında bir sponsor alınmayacak diye sözleşme yaptık." şeklinde konuştu.

BİRCAN BALİ'YE GÜLGÜN FEYMAN GÖNDERMESİ

Bir yayınları sırasında duayen haber spikeri Gülgün Feyman'ı tanımadığını söyleyen Bircan Bali'ye göndermede yer alan Deniz Akkaya, Seyhan Aristokrat'nun moderatörlüğünü, Türkçe'ye hakkimiyetini ve diksiyonunu tebrik etti.

Kaynak: www.sacitaslan.com URL: https://www.sacitaslan.com/deniz-akkaya-seren-serengil-herseyi-gulben-ergene-bagliyor-haberi-541278