Günümüzde öyle markalar var ki adeta tarih yazıyor. Kendi alanında domino etkisi yaratıyorlar. Bunlar içinde iki marka var ki açık ara dekorasyon alanında öne çıkıyor. O markalardan birisi Naia Home ve bir diğeri ise Sohomanje isimli markadır. Her ikisi de tasarım markasıdır. Şimdi bu markalara biraz daha yakından bakalım.

Naia Markasının Ürünlerine Genel Bakış

Öncelikli olarak Naia markasına bakmak gerekir ise markanın tam adı Naia Home olup 2018 yılında İstanbul’da kurulan ve piyasaya niş ürünler sunan son derece konsept bir markadır. Markanın ürün gamında mobilya, dekorasyon, ev tekstili, halı ve sofra için olan çok sayıda ürün vardır. Bu ürünlerden bazıları ise şunlardır: eskitme beyaz etnik dolap, püsküllü etnik mini kilim, özel baskılı silindir yastık, siyah konsol etnik dolap, özel tasarım berjer, dantel runner ve butik değişik renklerde duvar kağıtlarıdır.

Sohomanje Markasının Ürünlerine Genel Bakış

 Sohomanje ise gerek evlere, gerek muhtelif türden işyerlerine özel tasarım son derece elegance mobilyalar üreten bir markadır. Markanın ürün gamında adeta yok yoktur. Şömine, orta sehpa, kitaplık, yan sehpa, aydınlatma objeleri, koltuk takımları, konsol, ayna, masa, dolaplar, puf, karyola, dekoratif objeler, konsol, sandalye, kırlent gibi birbirinden özel ürünler vardır.

Siz de her iki markanın birbirinden özel ürünlerini Hipicon üzerinden çok cazip fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Bostancı Oto Servis de Oto Bahar Bakımı Zamanı Bostancı Oto Servis de Oto Bahar Bakımı Zamanı