Bankalar ve öteki mali kuruluşlar ile kurdukları entegrasyonlar tamamen kişiye özel kredi, kredi kartı ve yatırım gibi tekliflerin görüntülendiği mali bir pazar yeri olan TeklifimGelsin'in, 2,4 milyon dolar değerlendirme üzerinden yatırım aldığını geçtiğimiz Haziran ayında sizlere aktarmıştık.

Bugün edindiğimiz bilgilere kadar TeklifimGelsin, Startup Wise Guys'tan yeni bir yatırım daha aldı. TeklifimGelsin ve Startup Wise Guys aralarında gerçekleşen yatırım anlaşmasının finansal detayları ile ilgili ise herhangi bir veri paylaşılmadı.

2021 yılının Ocak ayında İTÜ Çekirdek Ön Kuluçka Programı zarfında İhsan Cem Zararsız ve Ertuğrul Hakan Biri göre kurulan TeklifimGelsin, aldığı yeni yatırımla birlikte milletlerarası pazarlama faaliyetlerini hızlandırıp, yeni pazarlara açılma planlarını hızlandırmayı planlıyor.

Kuruldukları günden bugüne kadar aldıkları yatırımları hiçbir süre yalnızca somut bir katkı maddesi olarak görmediklerini dile getiren TeklifimGelsin kurucu ortağı ve CEO'su İhsan Cem Zararsız, yatırımcılarının yaptıkları yatırımlarla yalnızca girişimlerine değil vizyonlarına, hedeflerine ve heyecanlarına da müşterek olduklarını düşündüklerini aktardı.

Aldıkları bu yatırımla aynı zamanda Startup Wise Guys'ın FinTech Hızlandırma Programı ile birlikte global yolculuğuna çok süratli bir başlangıç yapma fırsatı yakaladıklarını aktaran Zararsız, eğitim ve network gibi desteklerin global bir teşebbüs olma hayallerine ciddi oranda katkı maddesi sağlayacağına inandıklarını da sözlerine ekledi.

Startup Wise Guys olarak, mali teknoloji alanında çözüm üreten ve birçok ihtiyacı tek çatı aşağıda buluşturan girişimleri defalarca desteklediklerini paylaşan Startup Wise Guys partneri Günce Önür, FinTech sektörünün çok hızlı gelişmesinin bu alandaki ürün ve hizmet sayısının da artmasına yol açtığını da aktardı.

Kaynak: webrazzi.com URL: https://webrazzi.com/2022/12/05/finansal-pazar-yeri-platformu-teklifimgelsin-startup-wise-guys-tan-yatirim-aldi