Sedat Peker'den son açıklama: Reşat Hacıfazlıoğlu’yla görüşmesini paylaştı
banner121

Organize suç lideri Sedat Peker sosyal ağ hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Soylu'nun arkadaşım dediği "Reşat Hacıfazlıoğlu’yla HTS kayıtlarını neden çıkarmıyorsun? Seninle konuştuktan sonra neden peki beni arıyordu?" demişti. Hacıhafızoğlu ile görüşmesini paylaştı.

Kabahat örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade’nun Habertürk canlı yayınında "Tanırım, arkadaşım" dediği Reşat Hacıfazlıoğlu’yla telefon görüşmesini paylaştı.

Videoda Reşat Hacıhafızoğlu telefonu "Reisim ne yapıyorsun" diyerek açıyor. Peker ise Aristokrat'ya yönelik "Bizimki ne yapıyor?" diye soruyor. Hacıhafızoğlu ise "Sıkıştırdılar onu" diyerek karşılık veriyor. Peker, böyle bir yorumlama beklediğini belirterek "Pislik demesi oldu mu?" diye soruyor. Hacıhafızoğlu ise "Onu ağzından kaçırdı nasıl olursa olsun. Yardımcısı Ahmet abiyle görüştüm 'böylece bir şey yapması muhtemel yok ağzından kaçırdı nasıl olursa olsun' dedi" diyor. Peker, "Bu adamın gençliğinden beri emeğimiz var niçin böyle yaptı" diye soruyor. Hacıhafızoğlu, "Sen Ağar'a aleyhinde şey yaptın. Biz 6 ay nöbet tuttuk ilde. Böyle bir şey nasıl yaptı şaşma ettim" diye karşılık veriyor.

Peker ve Hacıhafızoğlu aralarında geçen söylev şöyle:

Peker: Bizimki ne yapıyor?

Hacıfazlıoğlu: Şaşırdım ben de ya. Burada çok sıkıştırdılar onu.

Peker: Anladım abi sıkıştırdılar fakat tanımlama yaptı. O pislik oldu mu ya.

Hacıfazlıoğlu: Onu ağzından kaçırdı sanıyorum ya.

Peker: Abi tweet yazmış.

Hacıfazlıoğlu: Onu ağzından kaçırdı reis biz onu bugün Ahmet abiyle konuştuk. Ahmet abi onun yardımcısı beraber onunla. Diyor ancak muhtemel değil öyle bir şey yapmaz.

Peker: Abi sen Ankara'ya git bu işi toparla biz bu adama güveniyoruz. Bu adamın yüzünden bu kadar şey yaptık. Bu adamın düşmanlarını diskalifiye ettik abi.

Hacıfazlıoğlu: "Evet evet... Burada fazla üstüne geldiler fakat sanıyorum..." Peker: "Lakin pislik olur mu abi bizim kız çocuklarımız var okula gidiyor o çocuklar. Onu ben konuşacağım onunla, ben de şaşırdım.

Peker: Babasıyla, Hasan abiyle konuşssana abi bunu.

Hacıfazlıoğlu: Hasan abi hasta ya yürüyemiyor fazla rahatsız Hasan abi. Yarın öbür gün bir gelir buraya ya bir görüşeceğim onunla. Bakayım da...

Peker: Abi bizim Berat Bey'e olan şeyimiz onun yüzünden biliyorsun.

Hacıfazlıoğlu: Biliyorum biliyorum bilmez miyim abi. Ben de hayret ettim yani bu değin kendisini içeren bir adama o kadar nasıl bir sözcük kullandı şaşırdım ya.

Peker: Eniştesiyle bir konuşacaktım da bu şarkıcı olan var ya ona ben asistan olmuştum. Buna diyecektim git bir konuş niye böyle yapıyor diye. Ya abi bu adamın gençliğinden beri emeğimiz var.

Hacıfazlıoğlu: Abi biliyorum Ağar'a karşısında nöbet tuttuk biz 6 ay ya. Babasından böyle bir şey gelmez babası da hiç şey yapmaz yani babası seni de sever.

Peker: Abi biz Hasan abiyle 91'de ilçe başkanıydı 30 sene oldu hemen hemen..." Hacıfazlıoğlu: "Biliyorum bambaşka bir sevgisi var sana Hasan abinin...

Hacıfazlıoğlu: Ben şey düşünüyorum, yukarıdakinin bastırmasıyla senin aranı açmak için mi oldu? Böyle bir şey olduğunu düşünüyorum. Üstüne aşırı derecede gelindi.

Peker: Abi pislik ne çağrıda bulunmak ya. Minik kız çocuğumuz okula gidiyor böyle olur mu ya. Tamam bize iyiliği var tamamlanmış. Biz de ona dostluk yaptık yani abi durup dururken heriflerle düşman olduk ya. Ona inandık dedi böyle böyle. O yapıyor dedi.

Hacıfazlıoğlu: Ağar'la olması mümkün değil.

Peker: Öbür konuda da ne dedi biz ona inandık. Damat bey konusunda...Akrabaları ne diyor abi Süleyman Bey'in orada.

Hacıfazlıoğlu: Ya tümü seni haklı görüyorlar. Sana bir haksızlık... Hatta onun bir yakınıyla görüştüm çok şaşırdık diyor böyle bir şeyin olmasına.

Peker: Gençliğinin başından emek verdik o bizim dönüş biletimizdi!

Hacıfazlıoğlu: Ben ona soracağım bunu, cevabını vereceğim ona...

Peker: Yakışmadı de ona. 30 senedir sana iyilik yapmaya de, babanla başladık dostluk yapmaya iyilik yapmaya sana iyilik yaptık bu olmadı de abi.

Hacıfazlıoğlu: Yarından sonra bakacağım ona. Kesinlikle ben senden fazla daha rahatsız oldum ya. Yani onun pek şey yapması fazla yanlış yani, onu nasıl yaptığını da anlamış değilim lakin. Yarından sonradan bir bakacağım ona, neticeye vardıracağım onu, nasıl ağzından böylece bir şeyi kaçırdı, nasıl yaptı. Var mı orada bir sıkıntı reis?

Peker: Abi bana bezginlik önemli yok. Ne fark eder, ömrümüz cezaevinde geçti abi, bize zulüm mi yapacaklar ya? Bize sorun değil lakin çocuklarım. Kız çocuğum konusundaki hassasiyetimi biliyorsun abi da. Kız çocuğumuz için dünyayı ateşe verdik müşteri bize pislik diyor ya. Böyle olur mu abi ya? Namuslu adam böyle bir şey yapar mı ya?

Hacıfazıoğlu: Yapmaz, yapmaz.

Peker: Vallahi namussuz bu adam ya! Abi sen bu adamın yanına gitmedin mi? Bizim çocuklar gitmedi mi? Sokmuyorlardı illere siz gittiniz, siz gittiniz da. 20 küsür senedir emeğimiz var, 30 küsür senedir aileye emeğimiz var.

NE OLMUŞTU?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Peker’in bir dizi video ile gündeme getirdiği iddialar üstüne geçen hafta önce TRT Haber’e, dün ise Habertürk’e canlı yayına çıkmıştı. Hakkındaki iddiaları reddeden Aristokrat’ya bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli destek vermiş, Asilzade da Bahçeli’ye teşekkür etmişti.

Peker, Aristokrat'nun açıklamalarının ardından "Reşat Hacıfazlıoğlu’yla HTS kayıtlarını neden çıkarmıyorsun? Seninle konuştuktan sonra neden peki beni arıyordu?" demişti.

Peker, bugün attığı tweette İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade’ya seslenerek, “Saat akşam altıda sana bir hediyem var” demiş, mecazi anlamda ‘etlerini parça parça koparacağını’ daha önce söylediğini belirtmişti.

Kaynak: www.patronlardunyasi.com URL: https://www.patronlardunyasi.com/haber/Sedat-Peker-den-son-aciklama-Resat-Hacifazlioglu-yla-gorusmesini-paylasti/250880
Anahtar Kelimeler:
Reşat Hacıfazlıoğlu
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.