14 Ocak Cuma günlük burç yorumları
banner121

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 14 Ocak Cuma gününün günlük burç yorumları...

16 Eylül Koç burcu yorumu

14 Ocak Koç burcu yorumu

Sürekli ve kendinizle barışıksınız. Fakat bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın; kendinizi de her tarafta tanıyacaksınız. Son günlerdeki yoğunluk, bir nefes aldırma sürecine girebilir. İşinizle ilgili yeni bir sistem oluşturmaya, belirli düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir. Beklediğiniz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir. Rahatsızlığınız için hemen hekim ve ilaca sarılmayın.

16 Eylül Boğa burcu yorumu

14 Ocak Boğa burcu yorumu

Sevgilinize gereken önemi göstermediğiniz ve vakit ayırmadığınız sürece kendinizi huzurlu hissetmeniz muhtemel olmayacak. Dolayısıyla bugünü onunla geçirip, ihtiyaçlarıyla ilgilenmeli ve vicdanınızı da rahatlatmalısınız. Bugün katılacağınız bir toplantıda kendinizi fazla huzursuz hissedebilirsiniz. Fakat bu deneyim uzun vadede oldukça bereketli ve kazançlı sonuçların ortaya çıkmasına niçin olacak. Size verilmesi gereken bir paranın gecikmesi söz konusu olabilir.

16 Eylül İkizler burcu yorumu

14 Ocak İkizler burcu yorumu

İlişkiniz üstünde biraz düşünmeli ve yanlışlardan ders almalısınız. Aşkınızla ilgili önemli kararlar atamak için olumlu bir dönem. Yaptığınız işler beğeniliyor ve işlerinizi yararlı noktalar koyarak bitiriyorsunuz, içine çekildiğiniz kabuktan başınızı çıkartırsanız işinizde çok iyi başarılar sizi bekliyor. Bugünden bir takım borçları nasıl kapatacağınızı düşünmeniz, bir takım gerginlikler yaratabilir. Önünüzde kara, kara düşünerek geçireceğiniz günler var, ama arkası aydınlık.

16 Eylül Yengeç burcu yorumu

14 Ocak Yengeç burcu yorumu

Yeni başlayan birlikteliğinizde artı verici davranmayın. Onu memnun etmek için ara sıra gereğinden fazla uğraş harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz. Önümüzdeki günler, bazı hamlelerin habercisi olabilir. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi fazla kolaylaştırıyor. İhtiyacınız olmayan şeylere harcama yapmanız yüzünden bütçeniz zorlanıyor.

16 Eylül Aslan burcu yorumu

14 Ocak Aslan burcu yorumu

Özel hayatınızda bir takım gerginlikler yaşayabilirsiniz ve sevdiğiniz insanla aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Minik konuları fazla pozitif büyütme eğiliminiz size zarar veriyor! Zekanızdan ve veri birikiminizden yararlanmanız ve bütün anlamıyla mantıklı olmanız gereken bir gün. Süregelen bir işbirliği varsa, karşısında tarafın hareketlerine fazla dikkat edin. Bu kişi sizinle rekabet halinde. Kazancınız uygun sayılır, ama savurganlığınız yüzünden iki yakanız bir araya gelmiyor.

16 Eylül Başak burcu yorumu

14 Ocak Başak burcu yorumu

Fena niyetli şahısların dedikoduları sevgilinizle aranıza bozacak. Fakat bu tatsız dedikoduların belli başlı nedeni de sizi birbirinizden karışıklığa itmek. Her ikinizde açıkgöz olup bu sözlere kulak tıkamalısınız. İş hayatınızdaki problemleri abartıp kendinizi boşa üzmeyin. Fazla kayda değer bir konuda yüzeysel düşünüyorsunuz. Derinlemesine düşünüp dürüst sonuçlara ulaşmanıza engel olan hatalı duyumlarınız var. İş hayatınızdaki yeni bir gelişme hesaplı olarak rahatlamanızı sağlayacak.

16 Eylül Terazi burcu yorumu

14 Ocak Terazi burcu yorumu

Karşısında cinsle olan ilişkileriniz sizi zorluyor. Beraberliğinizde her şeyin kendi arzuladığınız gibi olmasına çalışırken denetim edemediğiniz olaylar yüzünden umulmadık sorunlar çıkabilir. Bu dek sahiplenici adet edinmek yerine olayları biraz da akışa bırakmayı deneyin. İş konularında yorgunsunuz. Çalıştığınız projeyle ilgili olarak adalet hataları yapabilir ve yanlış yargılara varılmasına sebep olabilirsiniz. Yine de her şeye karşın başarı size kendiliğinden gelebilir.

16 Eylül Akrep burcu yorumu

14 Ocak Akrep burcu yorumu

Geçmişte yaşadığınız bir aşk ilişkisi sizde derin izler bırakmış. Lakin bunun acısını diğer tüm insanlardan çıkartmaya çalışarak, herkesi kendinizden soyutluyorsunuz. Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize adaletsizlik yapmayın. Mesleğinizle ilgili konularda kendinizi daha pozitif kullanmak istiyorsunuz. Bu sizi yeni projelere başlamak konusunda harekete geçmeye zorluyor. Başkalarının desteğini de alarak başarıyı yakalamanız mümkün. Kazandığınızdan pozitif masraf eğiliminiz sizi sıkıntıya sokuyor.

16 Eylül Yay burcu yorumu

14 Ocak Yay burcu yorumu

Özel hayatınızda gereğinden pozitif ağırbaşlı ve mesafeli birisiniz. Sevgilinize yaklaşımınız, onun sorunlarına çözüm getirişiniz biraz daha tez canlı gerektirebilir. Son zamanlarda işlerinizde bir aşırılık var. Yoğun meslek yaşamına alışıksınız. Bundan Başka etkili olduğunuz, yeteneklerinizi ortaya serebilecek olanaklar bulduğunuz bir meslek yaşamından hiç de rahatsız değilsiniz. Hesapsız harcamalar bazen sizi çok zorluyor. Beklediğiniz bir para son anda elinize geçecek. Dispepsi probleminiz artabilir.

16 Eylül Oğlak burcu yorumu

14 Ocak Oğlak burcu yorumu

Toplumsal yaratıcılığınızın güçlü olduğu bir gün. Kendinizi eksik hissedebileceğiniz konulardan uzakta kalmayı başarmalı ve amacınıza yerinde hareket etmeyi bilmelisiniz. Eğlenmeye ve kendinize vakit ayırmalısınız.

16 Eylül Kova burcu yorumu

14 Ocak Kova burcu yorumu

Sevgilinizle muhtemel irtibat problemleri yaşamamak için sözlerinize dikkat etmeye itina gösterin. Gün içerisinde ilişkinizle ilgili anlayışınızı değiştirecek olaylar yaşayabilir ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bugün iş yerinde sakin olmaya çalışın. Kırılganlığınızı da denetim etmelisiniz. Patronunuzun ortaya söylediği şeyleri üzerinize alınmanız için doğrusu ortada hiçbir neden yok. Sosyal anlamda yaşadığınız aşırılık, maddesel konulara eğilmenize engel olabilir.

16 Eylül Balık burcu yorumu

14 Ocak Balık burcu yorumu

Tutarlı ve kendinizle barışıksınız. Ama bu, bir süredir yaşananlarda sorumluluğunuz olmadığı anlamına gelmiyor. Partnerinizi anlamaya çalışın; kendinizi de her yerde tanıyacaksınız. Son günlerdeki yoğunluk, bir nefes aldırma sürecine girebilir. İşinizle ilgili yeni bir sistem oluşturmaya, emin düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir. Beklediğiniz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir. Rahatsızlığınız için derhal hekim ve ilaca sarılmayın.

Kaynak: www.kadinvekadin.net URL: https://www.kadinvekadin.net/14-ocak-cuma-gunluk-burc-yorumlari.html

Anahtar Kelimeler:
Fal
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.