29 Eylül Çarşamba günlük burç yorumları
banner121

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 29 Eylül Çarşamba gününün jurnal burç yorumları...

16 Eylül Koç burcu yorumu

29 Eylül Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızdaki sorun, bütün hayatınızı da negatif etkiliyor. Daha mesafeli ilişki kurma çabanız beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu netice getirecek. İş hayatında başarılı ve akıllı birisiniz. Çalıştığınız yerde idareli kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Hileli yere endişelendiğinizi yakında anlayıp rahatlayacaksınız. Ödemeler gözünüzü korkutmasın, beklemediğiniz bir yerden para geliyor. Midenizi düşünüyorsanız, acılı yemekleri azaltın.

16 Eylül Boğa burcu yorumu

29 Eylül Boğa burcu yorumu

Sevgilinize aleyhinde duygularınızı çoğu kez açığa vurmanız, ilişkinizi yeniliyor. Özel günlere aleyhinde unutkanlığınızda daha itinalı olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz dinç. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir harmoni içindesiniz. İş ortamınızdaki saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor. Unuttuğunuz bir senet veya ödeme size sorun yaratabilir. Sağlık sorunu olanlar rahatlamaya başlıyor.

16 Eylül İkizler burcu yorumu

29 Eylül İkizler burcu yorumu

Bugün farklı birisiyle tanışabilirsiniz. Bu tanışmada karşılaştığınız kişiyi etkilemek istiyorsanız, daha radikal davranmalı ve onu şaşırtacak sıra dışı sürpriz bir durum yaratmalısınız. Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu fazla rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmemeye itina gösterin.

16 Eylül Yengeç burcu yorumu

29 Eylül Yengeç burcu yorumu

Tırnak çiviyi söker diye defalarca sevgilinizin üstüne gittiğinizin farkında değilsiniz. Rahatsızlık çıkartmayı bırakarak, daha yapıcı olmaya çalışın. Sinirlerinize baskın olun ve kendinizi denetleme altına alın. Yoksa bugün hiç olmadık yere onun kalbini kırabilirsiniz. Çalıştığınız ortamda hiç haberdar olmadığınız rakipleriniz olduğunu görmeye çalışın. Cümbür Cemaat sizin değin yardımsever ve eşitlikçi edinmek durumunda olmayacağını kabul etmelisiniz. Bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun yok.

16 Eylül Aslan burcu yorumu

29 Eylül Aslan burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili vermeniz gereken kararda, her nesil duygusallıktan arınıp akla yatkın davranmanız gerekiyor. Uzun bir askıya alma dönemi, en azından daimi dostluğu sağlayabileceği gibi, her şeyi sil her yerde da yapabilir. Egzersiz azminiz oldukça yüksek. gerçi yaratıcılığınızı ortaya koyamadığınıza inanıyorsunuz. Birtakım taleplerden kaçınmanız gerekiyor. İstediğiniz yetkilerin sizi daha başarılı kılacağını anlatabilmelisiniz. Bütçenizdeki açığı kapatmak için, irili ufaklı bütün harcamaları asgariye indirmeniz gerekiyor.

16 Eylül Başak burcu yorumu

29 Eylül Başak burcu yorumu

Sevdiğinizin sizi anlamadığını ve size aleyhinde ilgisiz davrandığını düşünmeyin. Keyifli ve dinamik tavrınız ile onun ilgisini çekebilirsiniz. İşinizle ilgili alacağınız tekliflerden etkilenmeniz mümkün. Ancak, karar vermek için acele etmeyeceksiniz. Olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor. Kendinizi gitgide artarak daha enerjik hissetmeye başlayabilir, etkileyici olabilirsiniz. Parasal anlamda kendinize dominant olun. Çünkü bu aralar, epeyce boşboğaz masraflar yaptınız. Bağışıklık sisteminizi korumaya alın.

16 Eylül Terazi burcu yorumu

29 Eylül Terazi burcu yorumu

İlişkinizde öfke yaratan açmazlarınızın sevgilinizi daha çekici biri yaptığını inkar etmeyin. arada bir sergilediği fazla çıkışlarını karakter özelliği olarak kabullenmek durumunda kalacaksınız. Fırsatları iyi değerlendirebilirseniz, uzun zamandır istediğiniz bir projenizi hayata geçirebilirsiniz. Cesaretinizi kıracak eleştirileri duymazdan gelin. Kendinize güvenin. Ciddiye almadığınız minik harcamalar gözünüze batmıyor, lakin sonradan sıkıntısını siz çekiyorsunuz.

16 Eylül Akrep burcu yorumu

29 Eylül Akrep burcu yorumu

Hayatınızın bütün sorumluluklarını üstlenerek, kararlarınızı kendiniz saptamak istediğiniz bir devredesiniz. Duygusallığa böylece yer vermediğiniz ve enerji harcamak istemediğiniz bu devrede, mantık daha pozitif meslek başında. Koruyucu, otoriter, kural koyan yapınız, insanlarla problem yaşamanıza niçin olabilir. Bir dostunuz kefil olmanız istenecek. Arkadaşınız kötü niyetli olmasa bile bu işte sizi biraz üzecek gibi görünüyor. Sağlık Durumu konularında geçici hareketlenmeler olabilir.

16 Eylül Yay burcu yorumu

29 Eylül Yay burcu yorumu

İlişkinizi çevrenizde gereğinden artı tartıştırıyorsunuz. Bu davranışınız sorun yaratabilir. Sorunları daha çok içerde çözme eğilimleri, hastalık veren dış müdahaleleri en üye indirebilir. Iş hayatınızda yeni olanaklar var. Uzun süredir yolunda gitmeyen iş hayatınız, karşınıza çıkacak bir fırsatla değişecek. Zekanıza güvenerek olumlu kararlar verirseniz, bu imkanı iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Harcamalarınızı denetim edecek birine ihtiyacınız var.

16 Eylül Oğlak burcu yorumu

29 Eylül Oğlak burcu yorumu

Çevrenizde yaşanan sıkıcı aşk ilişkileri cesaretinizi kırsa da, aşka zaman ayırmaya çalışın. Birinin, gittikçe çekicilik odağı olduğunuzu göremiyorsunuz. İş hayatınız dışındaki pervasız kalamadığınız resmileşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor. Bugünlerde işlerinizi birazcık daha pozitif önemsemelisiniz. Beklemediğiniz bir takım para girdileri, uzun süreli rahatlamalar getirebilir. Gün içinde kendinize zaman ayırıp dinlenmeye itina göstermelisiniz.

16 Eylül Kova burcu yorumu

29 Eylül Kova burcu yorumu

İlişkinizdeki sorunları çözmek adına partneriniz çoğu adım attı, ama sizin bunları görmediğiniz şeklindeki görüşlerde, haklılık payı olabilir. Baştan sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir vakit sonradan çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor. Yakın bir arkadaşınızla para konulu gerginlikler yaşayabilirsiniz, hazırlıklı olun.

16 Eylül Balık burcu yorumu

29 Eylül Balık burcu yorumu

Aşk hayatınızdaki sorun, bütün hayatınızı da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli ilişki kurma çabanız beklediğiniz ölçüde olmasa da olumlu sonuç getirecek. İş hayatında başarılı ve akıllı birisiniz. Çalıştığınız yerde hesaplı kriz gerekçesiyle istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Hileli yere endişelendiğinizi yakında anlayıp rahatlayacaksınız. Ödemeler gözünüzü korkutmasın, beklemediğiniz bir yerden para geliyor. Midenizi düşünüyorsanız, acılı yemekleri azaltın.

Kaynak: www.kadinvekadin.net URL: https://www.kadinvekadin.net/29-eylul-carsamba-gunluk-burc-yorumlari.html
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.