Kızılcık Şerbeti Fragmanı Ne Zaman Çıkar?

Kızılcık Şerbeti en fazla izlenen dizilerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosu ve konusu bakımından ilgi çeken yapım, televizyonların en popüler dizisi olarak dikkat çekiyor. Çoğu kişi Kızılcık Şerbeti fragmanı ne zaman çıkar gibi sorular sormaktalar.

Kızılcık Şerbeti Fragmanı Ne Zaman?

Kızılcık Şerbeti 2 fragman ile izleyenleri heyecanlandırıyor. Yeni bölümün tanıtımı niteliğinde olan fragman, her hafta dizi severler tarafından bekleniyor. Kızılcık Şerbeti fragmanı ise genelde yeni bölümün yayın tarihinden 2-3 gün öncesinde izleyiciler ile buluşuyor.

Kızılcık Şerbeti Konusu Nedir?

Kızılcık Şerbeti fragmanı izleyenler ve daha önce bu diziyi görmemiş olanlar da dizinin konusunu merak etmekteler. Televizyonların en sevilen dizilerinden biri de şüphesiz ki, Kızılcık Şerbeti oluyor. Dizi, iki farklı ailenin arasında kalan bir aşk öyküsüne ayna tutuyor. Doğa, popüler ve modern bir ailede büyümüştür. Özgür ruha sahip bir genç kadın. Ayrıca Fatih ise muhafazakar bir ailede büyümüştür. Bununla beraber Fatih, geleneklere derinden bağlı bir genç adam. Fatih ve Doğa üniversitede tanışmışlardır. Birbirlerine aşık olmuşlardır. Fakat ailelerinin farklı yapıda olmaları ise onların aşkını bir hayli zorlaştırmaktadır.

Doğa’nın annesi Kıvılcım, çocuğunun Fatih ile evlenmesini kesinlikle istemez. Kıvılcım, Fatih’in ailesinin tutucu değerlerini kabul etmemektedir. Fatih’in annesi de aynı şekilde Doğa’nın ailesinin yaşantısını eleştirir. Her iki ailenin yaşadıkları anlaşmazlıkları konu alan dizi, izleyicileri etkilemektedir.