atv’ye Bir Küçük Gün Işığı dizisi uyarısı! İzleyici tedirgin oldu!
banner121
atv’ye Bir Küçük Gün Işığı dizisi uyarısı! İzleyici tedirgin oldu!

TelevizyonGazetesi.com/ Ayrıntısıyla Uğraşma – atv ekranında artık pazartesi akşamları Bir Minik Gün Işığı isimli yeni dizi izleyicilerle buluşuyor. İlk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan dizinin reytingleri olmasa bile fena olarak da değerlendirilemez… Seray Kaya ile Berk Oktay ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin ikinci bölümünde elde edilecek reytingler daha artı data verecektir.

Ama dizi hayranları daha fragmanlarından itibaren beğendikleri Bir Minik Gün Işığı dizisinin birincil bölümü yayınlanınca da yanılmadıklarını, fazla güzel bir dizi ile karşılaştıklarını gördü. Sosyal medyada yaratılan etkileşim ortamının da çabucak büyümesi dizinin başarısını sergiliyordu. Ama çoğu dizi hayranının kafasında soru işaretleri var. Pazartesi akşamları fazla kuvvet bir gün.

Fox TV ekranında beş sezonluk büyük başarının mimarı olan Yasak Elma dizisi altıncı ve final sezonu ile yayınlanacak. Keza 2 sezondur Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nu anlatan Uyanış Büyük Selçuklu ile Alparslan Büyük Selçuklu dizileri de izleyicilerde bir sadakat durumu yarattı. Alparslan dizisinin ikinci sezonu TRT1 ekranında tekrar milyonları etkileyecek.

atv'ye Bir Küçük Gün Işığı dizisi uyarısı! İzleyici tedirgin oldu! 43

Bir Küçük Gün Işığı henüz yeni bir dizi ve atv’nin Eylül başından itibaren öteki rakipler yayına girmeden izleyici ile diziyi buluşturması fazla akıllı bir hareket oldu. Diziyi beğenenler Yasak Elma ile Alparslan dizileri başlayınca Bir Ufak Gün Işığı’nın şipşak reyting kaybetmesi durumundan çok korkuyor.

atv’nin de bu engebeli rekabette düşen reytingleri ile bir diziyi uzun zaman desteklemeyeceğini düşünen hayranlar, sevdikleri bir projenin kısa sürebileceği kaygısını taşıyor. Sosyal medyada yapılan yorumlarda birçok dizi hayranı, Bir Ufak Gün Işığı’nın hak ettiği reytingleri almasını dileyen mesajlar paylaşıyor.

Bir izleyici şu yorumuyla gerçekte birçok kişinin tedirginliğine de çevirmen oldu: “Dizi izlemeye korkuyoruz. Hoş giden dizi bir bakmışız final yapıyor. Gerçekten güzel bir dizi. İnşallah devem eder.”

atv'ye Bir Küçük Gün Işığı dizisi uyarısı! İzleyici tedirgin oldu! 44

Çok nitelikli bir yapım olduğunu, Seray Kaya’nın fazla başarılı bir performans ortaya koyduğunu düşünen hayranlar, Berk Oktay ile partnerliklerinin de güzel olacağına inanıyor.

Tuğçe Açıkgöz, Esra Dermancıoğlu , Şeyma Korkmaz gibi kayda değer bayan oyuncuları da buluşturan Bir Küçük Gün Işığı dizisi, keza müzikleriyle de izleyenleri içten etkiledi.

İzlerken tüylerinin diken diken olduğunu bildiren hayranlar her anlamda iyi bir hikaye, iyi oyunculuklar ve iyi bir kurgu ile çok başarılı buldukları dizinin uzun süre devam etmesini umut ediyor.