Gül Masalı dizisini izleyenler her hafta daha da çok hikayenin içine çekilecek!
banner121
Gül Masalı dizisini izleyenler her hafta daha da çok hikayenin içine çekilecek!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Gül Masalı dizisinde çok eğlenceli bir etraf oluştu ve Isparta’da yapılan çekimlerden oyuncular çok memnun. Gülper Özdemir ile Erdem Kaynarca ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi, etkileyici bir aşk hikayesi olarak izleyicilerin karşısına çıktı.

Pazar akşamları atv ekranında yayınlanan dizide Gonca ile Toprak karakterlerinin büyük aşkına içten hikaye adım adım ilerleyecek. İki başrol oyuncusunun kuvvetli uyumu da dizinin başarılı olması yolunda en kayda değer detaylardan birisi olarak öne çıkıyor.

Erdem Kaynarca, daha ilk andan bu yandan çok iyi anlaştığı Gülper Özdemir’den hoş sözlerle bahsetti. İlk olarak deneme çekiminde tanışan ikilinin kaynaşması kısa sürdü ve bu engebeli rolü birlikte üstlenmeleri de talih olarak nitelendiriliyor.

Erdem Kaynarca, “Kamera arkasında da kamera önünde de ben fazla eğleniyorum Gülper ile çalışmaktan” ifadesini kullandı. Kendisinin de aynı duyguları paylaştığını gösteren Gülper Özdemir, partnerine teşekkür etti.

Gül Masalı dizisini izleyenler her hafta daha da çok hikayenin içine çekilecek! 1

atv’nin youtube kanalına açıklamalarda yer alan ikili, dizinin hikayesine yönelik bir takım teferruat da verdi. Toprak ile Gonca aralarında bir çatışma olmadığını belirten Erdem Kaynarca, şunları söyledi:

“Toprak ile Gonca birbirlerini ilk gördükleri andan beri, birbirlerine tutulan ve çekilen iki şahsiyet. çatışma etraftaki insanların hiçbirisi bu ilişkinin olmasını istemiyor, hiç birinin işine gelmiyor. O yüzden çatışma Gonca ve Toprak arasında değil, diğerlerinin bu ilişkinin olmamasını istemesinde bir çatışma var. Sürekli başkalarının müdahalelerine maruz kalan bir ikili bu.”

Gonca karakterini canlandıran Gülper Özdemir de hikaye içinde bu aşkı istemeyenlere karşısında büyük bir savaş vereceklerini ifade etti.

İkilinin birbirleri ile mükemmel anlaştıkları her hallerinden belirli olurken, hikayenin de yapısı itibarıyla izleyicileri gelecek bölümlerde içine çekebilecek bir nitelikte olduğu görülüyor.

Gül Masalı dizisinin ikinci yeni bölümü 26 Haziran Pazar akşamı izleyicilerle buluşacak.