Kardeşlerim dizisinde herkes dehşete düşerken, Berk Ali Çatal çok eğlendi!
banner121
Kardeşlerim dizisinde herkes dehşete düşerken, Berk Ali Çatal çok eğlendi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kardeşlerim dizisinde Tolga karakterini canlandıran Berk Ali Çatal, öyle başarılı bir performans ortaya koydu ki, milyonlarca izleyicinin hayranlığını kazandı. İlk iki sezonu başarıyla tamamlanan dizinin, üçüncü sezonu da başladı ve her yeni bölüm büyük coşku yaşanmasına niçin oluyor.

Dizi ile birlikte sosyal medyanın gündeminden düşmeyen genç oyunculardan birisi de Berk Ali Çatal oldu. Şımarık ve acınacak şey duygusundan temizlenmiş kişiliği ile Tolga karakteri herkesi çılgın ediyor. Kibirli hali ve musibet merkezi haline gelmesi sebebiyle de bu kişilik Kardeşlerim dizisinin en dikkat çeken isimlerinden birisi olmayı başardı.

Kardeşlerim dizisinde herkes dehşete düşerken, Berk Ali Çatal çok eğlendi! 25

Berk Ali Çatal da karaktere pek güzel harmoni sağladı ama, Tolga karakterinin hislerini izleyicilere geçirme konusunda epeyce başarılı gözüküyor. Genç oyuncu, dizinin 38. bölümde Tolga’nın çıkardığı yangın sahnesinden bahsetti. Bu sahne de fazla eğlendiğini söyleyen Berk Ali Çatal, gizli haliyle dikkatleri çekti.

Kardeşlerim dizi hayranlarını çok telaşlandıran ve izlerken nefeslerin tutulduğu bu yangın sahnesi doğrusu Berk Ali Çatal’ı fazla eğlendirmiş. Oyuncu, “Yangın sahnesi fazla keyifliydi. Yangın sahnesi fazla eğlenceliydi benim adıma. Tolga olarak zaten o sahnenin bir tadı vardı. bununla beraber bir oyuncu olarak da beni fazla etkiledi. Çok çalıştığım ve dert edindiğim bir sahneydi” diye konuştu.