Mikromobilite alanının öncü şirketlerinden BinBin, teknolojiden aldığı güçle, geniş kitlelerin hizmetine sunduğu sürdürülebilir ve pratik ulaşım çözümleri ile yeni bir ödüle daha adalet kazandı.

Micromobility World organizasyonu kadar bu sene ilki gerçekleştirilen ve ulaşım dünyasının geleceğini temsilci mikromobilite alanında en prestijli ödül olarak kabul edilen dünyanın alanında en iyilerini belirleyen Rider's Choice Awards'ta 24 kategoride ödüller sahiplerini buldu. Bütün dünyada on binlerce mikromobilite kullanıcısının oyları ve özel jüri değerlendirmesiyle en iyilerin belirlendiği organizasyonda uluslararası 10 finalist arasından BinBin tüm rakiplerinin önüne geçerek “En İyi Operatör” ödülünü aldı.

Kadir Abdik - BinBin CEO

BinBin CEO'su Kadir Abdik, ödüle ilişkin değerlendirmesinde, “Ulaşımda hep birlikte büyük dönüşüme tanıklık ediyoruz. Mikromobilite, bugün bütün dünyada çevreye, topluma, pratik ve sürdürülebilir bir yaşama katkılarıyla büyümeye devam ediyor. Üç yıl önce 20 scooter ile çıktığımız bu yolcukta bugün 5 ülkede 21 şehirde hizmet veren bir şirket haline geldik. Kullanıcılarımızın tercihine tarafından en iyi operatör olarak ödüllendirilmek bizi daha fazlasını yapmaya, daha iyisini yapmaya teşvik ediyor. Uluslararası çapta dünyanın böylece fazla yerinden binlerce kullanıcının oylamasıyla böyle saygıdeğer bir ödülün sahibi olmak bizler için gurur verici. Bize oy veren herkese ve hem milyonlarca sürücümüze teşekkür ediyoruz. Onlara daha da iyi seyahat deneyimleri sunmak amacıyla hizmetlerimizi geliştirmek için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: webrazzi.com URL: https://webrazzi.com/2023/01/20/binbine-uluslararasi-odul