Egemen eşi ile kavga eden bir kadın önce eşini bıçakladı, arkasında da eşinin üzerine kızgın yağ döktü. Talihsiz dominant durum uygun hayatını kaybederken, cinayeti işlediği iddia edilen eşi ise evin balkonundan atlayarak intihar etti.

Kadıköy’de eşi ile ağız dalaşı eden Hande Arslan, önce eşini bıçaklayıp üzerine kızgın yağ dökerek yaktı, ardından da oturdukları binanın 3. katından aşağı atladı. Hakim olduğu öğrenilen Necmi Arslan durum yerinde hayatını kaybederken, Hande Arslan ise, yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Durum saat 10.00 sıralarında Kadıköy’de meydana geldi. İddiaya kadar. Anadolu Adliyesi’nde görevli Dominant Necmi Arslan (54), eşi Hande Arslan (43) ve iki çocuğuyla birlikte 7 katlı bir binanın 3. katında yaşıyordu. Çiftin çocukları kreşte olduğu sırada Hande Arslan, eşi Necmi Arslan arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Eşini önce bıçaklayan Hande Arslan sonradan ise kızgın yağ dökerek yaktı.

Eşini öldüren Hande Aslan kendisini 3. kattaki evlerinin balkonundan altında attı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Durum yerine gelen sağlık ekipleri zarar görmüş halde yerde yatan Hande Arslan’ı ambulansla, Göztepe Büyük Kasaba Hastanesi’ne sevk etti. Yapı görevlisi Murat Taşçıoğlu, eşinin hastaneye kaldırıldığını söylemek için egemen Necmi Arslan’a mesaj attı, ama cevap alamadı. Dairede diğer birinin olup olmadığını öğrenmek isteyen polis ekipleri ise, kapıyı çilingirle açarak içeri girdi.

Ekipler egemen Necmi Arslan’ı bıçaklanmış halde yerde yatarken buldu. Necmi Arslan’ın vücudunda dargın yağ ile oluştuğu belli ki yanıklar ve darp izleri olduğu öğrenildi. Afiyet ekipleri Necmi Arslan’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Olayda yaralanan Hande Arslan ise ambulansla Göztepe Kent Hastanesi’ne kaldırıldı. Zarar Görmüş kadın tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Olay yeri tahlil ekiplerinin çalışmalarını tamamlamasının ardıdan Necmi Arslan’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Hande Arslan’ın başat eşini bıçakladıktan sonra balkondan aşağı atladığı anlar ise emniyet kameralarına yansıdı.

“ÇOCUKLARI KREŞTEYMİŞ”

Arslan ailesinin komşularından Durukan Doğan, “Aslında boştu yer dönüp baktığımda yerde birisi yatıyordu Başında 3-4 birey vardı Biz bayıldı diye düşünmüştük. Sonra millet yukarıya bakınca illaki dedik düştü atladı. İlk düştüğü anda yerde kan yoktu ondan daha sonra ceza vakası olduğunu öğrendik. Eşinin başat olduğunu öğrendik. Ondan daha sonra da intihar girişiminde bulunduğunu ve atladığını öğrendik.” ifadelerini kullandı.

Mahalle esnafı Saffet Sümer, “Biz sonra ayrım ettik. Hanımefendi kocasını öldürmüş, kocasının başat olduğunu söylediler. Komşumuz yanımızda. Bayan da 3. kattan atmış kendisini aşağı. 2 tane çocuğu var diyorlar. Biri 3 yaşında, biri 5-6 yaşında. Kreşteymiş çocukları. Kadını hastaneye kaldırdılar. Eşi de rahmetli olmuş.” dedi.

Yapı görevlisi Murat Taşçıoğlu ise, “Bana sabahleyin haber verdiler. Ben de indim baktım 8 numarada oturan komşu. Ben birincil kendi düştü diye sandım. Bilmiyorduk olayı. Sonra araştırınca öğrendik. Eşini bıçaklamış aşağı düşmüş. Eşi Anadolu Adliyesi’nde hakimlik yapıyor. Eşine ulaşamayınca yeniden polis çağırdık.” diye konuştu.

Ailenin komşusu olduğunu söyleyen başka bir birey ise, kadının başta etken eşini bıçakladığını arkasında da kendini 3. kattan altında attığını söyledi.

Kaynak: www.superkulup.com URL: https://www.superkulup.com/hakim-esini-bicaklayip-uzerine-kizgin-yag-dokerek-yakti.html