57 yaşındaki Oktay Kaynarca, yeni dizisinde gençlere taş çıkartan işler yapacak!
banner121
57 yaşındaki Oktay Kaynarca, yeni dizisinde gençlere taş çıkartan işler yapacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ben Bu Cihana Sığmazam isimli yeni dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan Oktay Kaynarca, keza başrolünde yer aldığı hem de yapımcısı olduğu proje ile herkesi şaşkına çevirecek. İlk çekimleri Özbekistan’da yapılan dizinin ekibi, Semerkand ve Buhara’da etkin sahneler çekmişti. Sonrasında ise Türkiye’ye dönen dizi ekibi çalışmalarına İstanbul’da devam ediyor.

1965 yılında dünyaya gelen ve 57 yaşında olan oyuncu, genç meslektaşlarına taş çıkartacak aksiyon sahnelerinde herkesi etkileyecek. 6 sezon süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayından kaldırılmasından bir sene daha sonra bu sefer Oktay Kaynarca’yı Cezayir Türk isimli karakter ile izleyeceksiniz.

57 yaşındaki Oktay Kaynarca, yeni dizisinde gençlere taş çıkartan işler yapacak! 1

atv’nin Salı akşamları yayınlamaya karar verdiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 20 Eylül saat 20.00’da başlıyor. Oktay Kaynarca hayranlarının ekranda görmeye alışılmış olduğu salı akşamları büyük bir dizi yarışı da yaşanacak. Ayrıca Kanal D ekranında Üç Kız Kardeş ayrıca Show TV’de Baba keza Fox TV’nin çok hayran eden Hatasız Kiracı keza de TRT1’de ekrana gelen Balkan Ninnisi dizileri büyük bir yarış içine girecek.

Kusursuz Kiracı zaten başlamıştı, Üç Kız Kardeş de ikinci sezonu 13 Eylül”de açıyor. Gelecek hafta ise Ben Bu Cihana Sığmazam’ın birincil bölümü ile salı rekabetinde çok çetin bir yarış göreceksiniz. Ancak bu yarışta Oktay Kaynarca faktörü nedeniyle atv, çok şanslı gözüküyor. Özelikile erkek izleyiciler aralarında çok tutulan birisi olmasının yanı sıra, Oktay Kaynarca dizilerinin iyi aksiyon yapımları olması da izleyicileri cezbetme faktörler olacak.

57 yaşındaki Oktay Kaynarca, yeni dizisinde gençlere taş çıkartan işler yapacak! 2

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde tabanca kullanan ve çatışma sahnelerinde yoğun efor harcayan, ayrıca beygir binen, tehlikeli sahnelerde yer almaktan çekinmeyen bir Oktay Kaynarca bulacaksınız. Usta oyuncu bu sahnelerin hangilerinde yardımcı oyuncu kullanacak, ya da kendisi mi oynamayı tercih ediyor, bu da merak edilen bir detay.

Pelin Akil ve Ebru Özkan gibi çok tecrübeli iki kadın oyuncunun da başrolünde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin hikayesi de fazla sinyâl olacak.

Bir atama nedeniyle ismini değiştiren, eski hayatına veda eden lakin kendine de yeni hayat kurarak hayatını yaşayan Cezayir karakteri, iki kadının kalbinde bere açacak.

57 yaşındaki Oktay Kaynarca, yeni dizisinde gençlere taş çıkartan işler yapacak! 3

Fragmanları ile izleyicilerin dikkatini çeken dizide Cezayir karakterinin aile ilişkileri, ihtiraslı aşkları ve vatan sevgisinin izlerini bulacaksınız.

Oktay Kaynarca hayranları için yeni bir macera başlıyor ve keza aksiyon doymuş keza de bambaşka çekim teknikleri ile iddialı bir dizi geliyor.

Oktay Kaynarca’nın iki arkadaşı ile iki taraflı olduğu Hoş Adamlar Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, bu yönüyle de ressam oyuncunun kariyerinde büyük tartma taşıyor.