Bir Küçük Gün Işığı dizi ekibi dans etti, eğlendi! Seray Kaya yeniden yuvaya dönme heyecanı yaşadı!
banner121
Bir Küçük Gün Işığı dizi ekibi dans etti, eğlendi! Seray Kaya yeniden yuvaya dönme heyecanı yaşadı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Bir Küçük Gün Işığı dizisi atv ekranında 5 Eylül Pazartesi akşamı başladı. Dizi hayranları da yeni ve gizemli bir hikaye ile tanıştı. Dizinin başrollerinde Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu ile birlikte Şeyma Korkmaz da dizinin başrolünde yer alıyor. Hikayesi ile izleyicileri etkileyen dizi, aynı zamanda başarılı bir oyuncu kadrosuyla da milyonların kalbine girmeyi hedefliyor.

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ekibi atv’nin yeni sezon tanıtım çekimlerinde bir araya geldi. Sarı renkteki elbiseleriyle dizinin kadın oyuncuları şıklıklarını sergilerken, Berk Oktay ise arasında yakışıklılığı ile dikkat çekiyordu. Seray Kaya, çekimlerin fazla hoş geçtiğini belirtirken, “Umarım çıkan iş de çok güzel olur. Bundan da hiç şüphem değil” diyerek diziye olan güvenini dile getirdi.

Bir Küçük Gün Işığı dizi ekibi dans etti, eğlendi! Seray Kaya yeniden yuvaya dönme heyecanı yaşadı! 1

Seray Kaya, tekrar atv ekranında olmaktan dolayı da kendisini mutlu hissettiğini anlattı. Oyuncu, “Ben zamanında bu ailenin bir parçasıydım. Birkaç kez parçası oldum. Hemen tekrardan yuvama dönmüş gibi hissediyorum. Mutluyum bundan nedeniyle” ifadesini kullandı.

Seray Kaya ilk oyunculuk deneyimini 2012 yılında Kolaylık Sokağı isimli diziyle yeniden atv ekranında yaşamıştı. Oyuncu Hem, Kuruluş Osman dizisinin ikinci sezonunda Lena Hatun karakteri ile yine atv ekranındaydı. Bir sezon Mahkum dizisiyle Fox ekranında yer alan Seray Kaya, bitmiş atv’ye dönüş yaptığı için hoşnut.

Benzer bir mutluluğu öteki başrol oyuncusu Berk Oktay da yaşıyor. Son iki sezonunu Fox TV ekranında yayınlanan Yasaklanmış Elma dizisinde geçiren Berk Oktay, bu sefer da atv’de izleyicilerin karşısına çıkacağı için hoşnut olduğunu dile getirdi.

Bir Küçük Gün Işığı dizi ekibi dans etti, eğlendi! Seray Kaya yeniden yuvaya dönme heyecanı yaşadı! 2

En son Kuruluş Osman dizisinde rol alan Şeyma Korkmaz da yeni dönemde ayrı bir rolle de olsa yine atv ekranında yer alacak. Çekimlerde çok eğlendiklerini dile getiren oyuncu, “Dans ettik, eğlendik, çok neşe saçan geçti hepsi” diye konuştu.

Bugüne dek rol aldığı yapımlardaki büyük başarısı ile isminden konuşturan Esra Dermancıoğlu, Ümran isimli karakter ile yeniden milyonları etkileyecek. Ailesini korumak için her şeyi yapabilecek bir bayan olan Ümran, hikayenin en kararlı isimlerinden birisi ve Esra Dermancıoğlu da bu tür rolleri başarıyla canlandıran bir isim.

Oyuncu, kamera karşısında ise gerçekten kendisini öyle da gizli hissetmiyor. Sosyal medyada yaptığı birçok acayip paylaşım ile dikkatleri çeken oyuncu, birisinin kendisini çekmesinden ise pek de hoşnut olmuyor.

Bir Küçük Gün Işığı dizi ekibi dans etti, eğlendi! Seray Kaya yeniden yuvaya dönme heyecanı yaşadı! 3

Esra Dermancıoğlu, “Kendimi çektiğim zaman daha rahatım: Lakin birisi beni çektiği vakit daha zorlanıyorum” diye konuştu.

Bir Ufak Gün Işığı dizisinin hikayesi ve oyuncularının etkileyiciliğinin yanı sıra müziklerini de herkes fazla beğendi. İşte dizinin tanıtım çekimlerinden Dizi TV programında yayınlanan görüntüler: